Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Knygų mugė

     Lapkričio 12 dieną pradinukai skubėjo į knygų mugę. Tai eTwinning projekto,,Augu su knyga” dalis. Visą savaitę mokiniai nešėsi į mokyklą knygeles ir džiaugėsi jomis.  Knygų mugėje juos pasitiko meškiukas Rudnosiukas. Jis akylai stebėjo kaip mokiniai dalyvauja loterijoje. Vaikai iš Rudnosiuko maišelio traukė numeriukus, susirado knygelę ir skubėjo nusifotografuoti su juo. Visi suskubo knygeles vartyti. Juk buvo įdomu susipažinti ką turės perskaityti per lapkričio mėnesį. Visi patenkinti Rudnosiukui nuoširdžiai prisižadėjo perskaityti knygeles.

Atšvaitų diena

         Lietuvos automobilių kelių direkcija lapkričio 6 d. paskelbė Atšvaitų diena. Šią dieną visuomenė raginama atkreipti dėmesį į padažnėjusius eismo įvykius tamsiuoju paros metu ir nepamiršti dėvėti atšvaitų.

     Nors mūsų visi mokiniai turi prie kuprinių prisitvirtinę atšvaitus, bet, kad būtų saugesni, visiems klasės mokiniams buvo išdalintos ryškiaspalvės, šviesą atspindinčios liemenės. Būkit matomi ir saugūs.

„Bjaurusis ančiukas"

     Spalio 24 dieną dramos ir lėlių teatro studija „Boružė‟ pakvietė į spektaklį „Bjaurusis ančiukas‟. Būrelio vadovė Birutė Vaivadienė trumpai pristatė žymųjį pasakininką H. K. Anderseną. Po to lėlių teatriuko „Boružė‟ jaunieji aktoriai vaidino spektaklį. Smagu, kad vadino ir mūsų klasės mergaitės - Jarūnė, Adriana, Evita, Alessandra ir Ugnė. Šaunuolės mūsų mergaitės!

Susitikimas su Tauragės ratukų sąjungos atstovais

 

     Spalio 19 d. mokykloje įvyko jaukus ir šiltas susitikimas su Tauragės ratukų sąjungos atstovais: Egle, Tomu, Petru ir Modestu. Svečiai papasakojo apie save, savo kasdienybę, vaikystėje patirtas patyčias, atsakė į daugybę vaikus dominančių klausimų: apie knygas, pomėgius, augintinius, filmus, vežimėlių konstrukciją ir net jų kainas. Pradinių klasių mokiniai turėjo galimybę įsitikinti, kad neįgalieji keliauja, sportuoja, turi daug draugų, dalyvauja net gamtos tvarkymo akcijose. Šis susitikimas – prevencinio projekto „Įveikime kartu“ veikla – tikrai palietė vaikų širdeles.

Mankšta

 

     Spalio antrąją savaitę visi 1–4 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Rytmetinė mankšta‟. Kiekvieną rytą po pirmos pamokos visi pradinukai rinkosi į aktų salę pasimankštinti. Juk sportas sveikata ir nuotaika gera. Tikimės, kad šis įprotis išliks kas rytą mankštintis ir namuose. Sėkmės sportuojant!

Mokyklos skaitykloje

 

     Spalio 8 dieną mokyklos skaitykloje mokiniai spalvino pasirinktus gyvūnus. Jų darbeliai puikavosi mokyklos vestibiulyje esančioje parodoje.

Gyvūnų diena

 

     Spalio 2 dieną buvo pažintinė diena,  skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti. Vaikai vyko į Rūgalių kaimą Sigito Klymanto vadovaujamą įmonę „Šuns letena". Tik išlipus iš autobuso juos pasitiko šeimininkas ir nenuoramos ožkytės. Mokiniams buvo įdomu palaikyti rankose baltus ežiukus, pelytę, pamatyti voverytę skraiduolę, didžiulį stručio kiaušinį. Daug juoko buvo su plepute ir pamaiva papūga Tela. Vaikams džiaugsmo suteikė mažučiai poniai, linksmos alpakos, išdidūs jautukai, margas būrys vištų, didžiuliai stručiai, piktoji gulbė giesmininkė ir maži šuniukai.

 

 

Saugaus eismo pamokėlė

     Rugsėjo 26 dieną mokykloje lankėsi Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Judita Sadauskytė. Ji pirmokams pravedė saugaus eismo pamokėlę. Dėkojame pareigūnei už mokiniams suteiktas žinias.

Mažasis cirkas

 

     Rugsėjo 24 d. mokyklos kieme svečiavosi „Mažasis cirkas“. Jis pakvietė pradinukus į neįtikėtiną Profesoriaus ir Blusos pasirodymą, pagal to paties pavadinimo H.K.Anderseno pasaką „Profesorius ir blusa“. Linksmi triukai, įdomus pasakojimas pralinksmino ir sudomino vaikus. Buvo jauku ir gera stebėti pasirodymą palapinėje!

Diena su paspirtukais

 

    Įsibėgėja projekto „Sveikatingumo dienos mokykloje“ renginiai. Rugsėjo 21 dieną vyko jau trečias renginys – diena su paspirtukais. Mokiniai į mokyklą atriedėjo paspirtukais.

Informatikos pamokoje

Sporto diena Taurų parke

 

     Jau devintus metus mokykla dalyvauja projekte „Sveikatingumo dienos mokykloje". Rugsėjo 20 dieną visa mokykla vyko į Taurų parką. Tai sporto diena. Puikus vasariškas oras kėlė visiems nuotaiką ir norą pasportuoti gryname ore. Taurų parke pradinukai žygiavo po parko teritoriją, darė mankštą, šokinėjo ant batuto, lipo į apžvalgos bokštelį, dūko žaidimų aikštelėje… Tiesiog puikus aktyvus poilsis lauke!

     Saugaus eismo pamokėlė

 

     Rugsėjo 19 dieną visi pradinukai sugužėjo į salę pasitikrinti saugaus eismo žinias. Dešimt komandų draugiškai dėliojo kelio ženklų dėliones, minė mįsles, atsakinėjo į klausimus. Visi buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Dovana nuo trečiokų

 

     Rugsėjo 18 dieną pirmokėlius aplankė trečiokai ir padovanojo savo padarytas užrašų knygutes, kurios buvo papuoštos rudeniškais akcentais. Ačiū trečiokams už staigmeną.

Mano knygelės

 

     Su mokiniais įsijungėme į etwinning projektą „Augu su knyga". Rugsėjo 10 dieną mokiniai į mokyklą atsinešė savo mėgstamas knygutes. Jas pristatė savo klasės draugams. Visi susidomėję vartė savo ir draugų knygutes. Mokantys skaityti paskaitė draugams savo knygutę.

Rudeniškas pasisveikinimas

 

     Mūsų klasės mokiniai dalyvauja etwinning projekte „Rudens sekliai". Vaikai vieni kitus pasveikino dovanodami draugams papuoštą klevo lapą ir sakydami linkėjimus.

Akcija „Apibėk mokyklą"

 

     Mokykloje visą savaitę, nuo rugsėjo 10 dienos iki 14 dienos, vyko akcija „Apibėk mokyklą". Į šią akciją įsijungė ir mūsų klasės mokiniai. Ištvermingiausieji buvo apdovanoti padėkos raštais. Tikime, kad ši graži akcija padės mokiniams suvokti, kad judėjimas – sveikata.

Rugsėjo 1-osios šventė

 

     Rugsėjo 1-osios skambutis sukvietė visus mokinius į mokyklas. Pirmokams ši šventė džiaugsminga - tai pirmoji šventė mokykloje! Vyriausieji mokyklos mokiniai, aštuntokai, padovanojo pirmokams spalvingus vėjo malūnėlius. Šventės metu Ugnė, Gabija, Karolis, Gintarė, Augustas, Brigita, Evita deklamavo eilėraščius. Ačiū jiems.

     Tegul šie metai būna pilni įspūdžių ir atradimų.